Центр здорової шкіри Космея
Божена П'ясецька

Засновниця центру здорової шкіри "Космея", 9 років практики

Моя історія

«Жити з проблемною шкірою...Як воно?»

Щоразу мої пацієнти з насмішкою кажуть мені, що я їх нерозумію )), бо в мене і натяку на проблемну шкіру немає! До мене приходять зі словами: «Я більше так не можу», «Мені важко, я втомилась», і ...«Я не хочу так жити».

І щоб вселити їм трішки надії, і сили боротись, і дбати про себе, я завжди розказую, як живу я...Як у більшості, мій перехідний вік почався десь у 13-14 років і триває по сьогодні...
І з 13 років, батьки хотіли мені допомогти, тому ні коштів, ні часу не шкодували. В кабінеті у косметолога я проводила багато часу. А після, давила, дерла і плакала...

І коли запитувала: «А буде результат? », всі запевняли, що незабаром. І тоді, потрапила до звичайного, ще з тих радянських , дерматологів і він сказав: «Схаменись! Не можна вичищати постійно шкіру і лікувати, треба прийняти її...» І тут почалась робота над прийняттям свого тіла, шкіри...І це набагато важче, аніж ходити на чистки до косметологів.

Отже, який ж мені поставили діагноз?
І яка особливість є у моєї шкіри? Фолікулярний кератоз: ураження шкіри рук, обличчя, ніг. Зазвичай шкіра дуже чутлива, суха і з запальними елементами. Все чухається та схильна піддаватися до алергічних реакцій.

Полюбити себе та свою шкіру

Це велика щоденна праця дбати про таку шкіру і підтримувати її у більш - менш хорошому стані. А коли все вкривається запальними елементами, це болючі чистки і тривалі загоєння.

Я перепробувала купу методів і далі пробую. Результати досить успішні і я продовжую над цим працювати. Я точно знаю, чого не можна робити при такій шкірі і як з нею справлятися, тому я з задоволенням ділюсь своїм досвідом з пацієнтами, наближаю їх до омріяних результатів.

Я допоможу кожному, хто «ненавидить» свою шкіру, полюбити та прийняти її !

Bozhena Pyasetska
будьте на зв’язку

Зв’язатися з нами

Напишіть нам у будь-який зручний спосіб

Контакти

Телефон